Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Левски и Черно море ще играят контрола в Правец днес
Автор: Лъчезар Тодоров 10:25 / 03.07.2024Коментари (0)1185
© facebook.com/levskiofficial/
Отборите на Левски и Черно море ще изиграят приятелски мач днес на градския стадион в Правец. Контролата започва в 18:00 часа, а зрителите ще могат да влизат на стадиона безплатно.

Възпитаниците на Станислав Генчев ще търсят трета победа в летните си проверки. Досега "сините" се справиха със Спартак (Плевен) с 2:0 и Септември (София) с 5:0.

За варненци това също ще е трета контрола от лятната им подготовка. Възпитаниците на Илиан Илиев победиха с 1:0 румънския Фарул (Констанца), а във втория мач загубиха с 5:2 от Ботев (Пловдив).

Първоначалната уговорка между двата клуба бе срещата да се играе в четири полувремена по 30 минути. Впоследствие решението бе променено и мачът ще е от две полувремена по 45 минути.